NOWOŚCI

TERMOBINDOWANIE (tzw. oprawy klejone)

Najprostszy sposób na najszybciej oprawiony dokument. Bez względu na ilość kartek, wystarczy kilka minut i oprawa termiczna gotowa!

Praca oprawiona w ten sposób prezentuje się estetycznie i profesjonalnie,
jest trwała, lekka i odporna na uszkodzenia. Kartki połączone w procesie termobindowania na zawsze pozostaną w komplecie
– oprawa ta uniemożliwia uciążliwe wypadanie kartek.
Przeźroczysta okładka przednia uwydatnia kolory strony tytułowej i chroni ją przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Tylna część wykonana jest z błyszczącego kartonu nadającego pracy profesjonalny wygląd.

REKLAMOWE NAKLEJKI 3D

Naklejki trójwymiarowe – naklejki polimerowe – w interesujący sposób wzbogacają zarówno wygląd, jak i sposób prezentacji znaku firmowego (produktu, reklamy, loga). Naklejki 3D wypukłe  produkujemy z żywicy poliuretanowej o idealnej przejrzystości i bardzo dużej odporności na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.  Naklejki mogą mieć dowolny rozmiar i kształt.

MAGNESY NA LODÓWKĘ

W sprzedaży posiadamy magnesy na lodówkę solidne, trwałe i dobrze wykonane. Dostępne jako ramki akrylowe oraz magnesy ze sklejki w dowolnym kształcie oraz rozmiarze z twoim zdjęciem,
grafiką oraz tekstem.

Magnes ze sklejki z dowolnym zdjęciem lub w dowolnym kształcie
– 12 zł za sztukę

Magnes w ramce akrylowej z dowolnym zdjęciem, grafiką lub tekstem – 10 zł za sztukę

Magnes na gumie magnetycznej trwały produkt w dobrej cenie
– 8 zł za sztukę

OTWIERACZ DO BUTELEK

Ścienny otwieracz do butelek „Gdzie jest otwieracz kochanie?”… Oryginalny otwieracz do butelek, który można zawiesić na ścianie. Od dziś nie będziesz już musiał martwić się gdzie jest otwieracz.Wykonany z drewna z metalowym otwieraczem i słoikiem do którego wpadają kapsle. Jest nie tylko piękny ale także funkcjonalny. Idealny prezent dla każdego mężczyzny.